Pożyczka online od 1500 do 2000zł

Brakuje Ci na remont mieszkania? Musisz natychmiast kupić lodówkę? A może chcesz zrealizować marzenia o wakacjach w tropikach, ale wypłatę otrzymasz dopiero za kilka tygodni? W każdym z tych przypadków przyda Ci się szybka pożyczka gotówkowa, którą można zaciągnąć online w renomowanych firmach pożyczkowych. Gdzie uzyskać pożyczkę w kwocie od 1500 do 2000 zł?

Darmowa pierwsza pożyczka

Atrakcyjną ofertą pożyczek chwilówek jest pierwsza darmowa pożyczka, jaką oferuje wiele firm pozabankowych w Polsce. Wystarczy sprawdzić to w internecie. Pożyczka online na lowcachwilowek.pl może zostać udzielona przez wiele firm pożyczkowych, m.in. przez Vivus.pl, Lendon.pl, ExtraPortfel.pl czy Ferratum.pl, po spełnieniu przez klienta określonych wymagań. Darmowe chwilówki zwykle są udzielane na niską kwotę, maksymalnie do 2-2,5 tys. zł, na okres od 1 do nawet 60 dni.

Pożyczka online

Pożyczka w Lendon.pl

W ofercie firmy pożyczkowej Lendon.pl znajdziemy pierwszą, darmową pożyczkę dla nowych klientów, którą można zaciągnąć w kwocie od 100 zł do 2000 zł, na okres od 5 do 30 dni. RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania takiego zobowiązania wynosi 0 proc. Oferta kierowana jest do obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, posiadających dowód osobisty, numer PESEL i miejsce stałego pobytu na terenie Polski. Klient musi mieć nie mniej niż 21 lat i nie więcej niż 70 lat w chwili ubiegania się o pożyczkę oraz powinien posiadać rachunek osobisty w polskim banku i być użytkownikiem sieci telefonii komórkowej. Zostanie sprawdzony w bazach dłużników przed wydaniem decyzji kredytowej.

Pożyczka w Extraportfel.pl na 45 dni

Pierwszą darmową pożyczkę nowi klienci mogą zaciągnąć także w serwisie Extraportfel.pl. Jest to zobowiązanie w kwocie od 100 do 2000 zł, które można spłacić w terminie od 5 do 45 dni. Szansę na udzielenie zobowiązania ma każdy obywatel Polski, który przebywa na terenie kraju, ma pomiędzy 21. a 70. lat i legitymuje się dowodem osobistym.

Do 1500 zł w Ferratum

Pożyczka w kwocie od 100 zł do 1500 zł dla nowych klientów dostępna jest bez dodatkowych opłat, prowizji czy odsetek w Ferratum.pl. Można ją zaciągnąć na okres nawet 60 dni. Do zaciągnięcia pożyczki niezbędne jest podanie w formularzu elektronicznym numeru dowodu osobistego klienta, telefonu komórkowego i własnego rachunku bankowego, z którego pożyczkobiorca dokonuje przelewu na konto Ferratum celem weryfikacji tożsamości i akceptacji warunków pożyczki.

Do 2000 zł w NetCredit.pl

Również NetCredit.pl jest pożyczkodawcą pozabankowym, który udzieli nowemu klientowi pierwszej darmowej pożyczki w kwocie do 2000 zł, gdzie koszt wynosi 0 zł. Okres kredytowania wynosi przy tym od 14 do 30 dni. Aby wnioskować o pożyczkę, trzeba być osobą na stałe mieszkającą i pracującą w Polsce oraz mieć od 20 do 70 lat. Nie można mieć opóźnień w spłacie pożyczek i należy otrzymywać stałe dochody. Wymaga się także od potencjalnych pożyczkobiorców, aby mieli rachunek w jakimkolwiek z polskich banków oraz aktywny numer telefonu w wybranej sieci telefonii komórkowej.

Pierwsza pożyczka bezpłatna z AlfaKredyt

W serwisie internetowym AlfaKredyt.pl klient może zaciągnąć pierwszą, darmową pożyczkę nawet w 15 minut. Kwota zobowiązania wynosi maksymalnie 1500 zł i trzeba je spłacić w terminie od 7 do 30 dni. Klientem AlfaKredyt może zostać konsument, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo oraz miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Powinien dokonać skutecznej rejestracji w systemie internetowym www.alfakredyt.pl, złożyć elektroniczny wniosek o pożyczkę i zaakceptować warunki umowy i regulaminu. Klientem może być osoba, która ma od 21 do 65 lat, nie posiada żadnych zaległości pieniężnych wymagalnych i niewymagalnych wobec pożyczkodawcy i która spełnia wszystkie warunki regulaminowe. Sprawdzone i bezpieczne darmowe pożyczki online można wziąć za pomocą strony http://lowcachwilowek.pl/darmowe-chwilowki/.