Dotrzeć do klienta

Jak skutecznie dotrzeć do klientów i jak w nietuzinkowy sposób zapoznać ich z rozwiązaniami i produktami konkretnej marki? Zaprosić do siedziby firmy, a może na specjalistyczne szkolenie do starannie wybranego ośrodka? Kto ma na to czas i ochotę? A może nie warto czekać na konsumenta, ale do niego przyjechać? Na przykład specjalnym busem, który zamieniono w mobilny, jedyny w swoim rodzaju showroom?

Specjaliści na całym świecie prześcigają się w pomysłach na to, jak skutecznie dotrzeć do klientów i zaprezentować im swoje produkty. Opracowują kolejne strategie, modernizują i modyfikują sklepowe witryny i ekspozycje. Debatują nad tym gdzie i jak rozmieścić na półkach konkretne towary, w jakie opakowania je ubrać, jak przedstawić w mediach. Wszystko po to, by jak najskuteczniej zainteresować klienta swoją ofertą i jak najszybciej do niego dotrzeć.

Na bardzo ciekawy pomysł wpadła firma KLUDI – czołowy producent armatury sanitarnej, która tuż po targach ISH we Frankfurcie nad Menem, zainicjowała wyjątkową akcję szkoleniową. W jej ramach, w trasę po całej Polsce wyruszył specjalnie przygotowany bus, w którym klienci i partnerzy marki mogą obejrzeć jej najnowsze produkty. To wyjątkowa okazja do zdobycia wielu fachowych informacji i porad z pierwszej ręki – między innymi o zasadzie działania baterii podtynkowych, czy armatury elektronicznej.

W naszym zamierzeniu bus KLUDI miał być ciekawą i atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych, często nudnych sal szkoleniowych. Chcieliśmy, aby nasze szkolenia odbywały się w przyjaznej i miłej atmosferze – opowiadają o nowej inicjatywie specjaliści KLUDI. – Na pokładzie busa, wszyscy zainteresowani mogą w łatwy i przystępny sposób zdobyć informacje na temat produktów KLUDI, a także wiedzę niezbędną do prawidłowego ich montażu. Szczegóły techniczne procesów instalacyjnych naszych rozwiązań chcemy podawać w jak najbardziej przejrzysty sposób. Pomocą i radą będą oczywiście służyć nasi eksperci. Jesteśmy przekonani, że przekazywaną podczas tych wyjątkowych spotkań wiedzę docenią nie tylko instalatorzy, ale również wszyscy amatorzy dobrego designu.

Więcej informacji tutaj: https://www.kludi.com/pl/firma/dla-prasy/informacje-prasowe-artykuly/detail/news/detail/News/bus-szkoleniowy-kludi-rusza-w-trase/ lub na Facebooku marki KLUDI: www.facebook.com/kludi.polska/