Kasa w wyposażeniu

Wyposażenie sklepu w niezbędne urządzenia jest niezwykle ważnym wyborem.

Na rynku dostępna jest szeroka gama kas fiskalnych, drukarek czy wag. Są to urządzenia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania wszystkich sklepów, placówek handlowych czy gastronomicznych.

 

Kasy fiskalne Posnet

Kasy fiskalne firmy Posnet są polecane przez ich użytkowników. Urządzenia są stworzone do bezprzewodowej pracy w terenie oraz do pracy stacjonarnej. Niektóre modele o małych rozmiarach są zaletą dla małych sklepów lub pracy mobilnej. Inne dostępne modele są z funkcją wagi, które rozszerzają funkcjonalność sprzętu. Takie kasy najczęściej są wybierane przez lokale gastronomiczne, cukiernie lub masarnie. Firma oferuje bardzo wiele rodzajów kas fiskalnych. Urządzenia Posnet znane są ze swojej bezawaryjności oraz dobrej współpracy w rozbudowanych systemach sprzedaży. Wyposażone są w wytrzymałą baterię a prosta obsługa powoduje szybką naukę funkcjonowania kasy.

Drukarki fiskalne firmy Posnet są funkcjonalne, wydajne o różnych gabarytach. Drukarki od lat cieszą się zaufaniem klientów i z powodzeniem pracują w Polskich firmach. Najczęściej wybierane modele są małe i lekkie, ale zarazem wytrzymałe z trwałą baterią oraz szybką wymianą papieru. Dostępne są w wersji komunikacji za pomocą USB lub bezprzewodową z modułem Bluetooth.

Kasy fiskalne Novitus

Znana Polska firma działająca od 2005 roku. Oferuje sprzedaż kas i drukarek fiskalnych najwyższej jakości, które cieszą się dużym zaufaniem i zadowolenim wśród klientów. Nowoczesny wygląd urządzeń przyciąga uwagę a szeroka funkcjonalność sprawia, że każdy klient znajdzie odpowiedni sprzęt dla swojej działalności. Oferta kas fiskalnych jest bardzo duża, można dobrać odpowiedni rozmiar kasy i zdecydować się na urządzenie mobilne lub stacjonarne. Najnowsze modele posiadają dotykowe ekrany oraz proste oprogramowanie handlowe. Możliwość podłączenia do nich szufladki, terminala płatniczego czy wagi zwiększa funkcjonalność i zastosowanie. Klient znajdzie kasy fiskalne dla takich branż jak mały lub duży handel, usługi prawnicze, gabinety, doradztwo biznesowe lub księgowe, apteki czy TAXI.

 

 

Drukarki firmy Novitus cieszą się zainteresowaniem klientów. Najczęściej wybierany model to nowoczesna nieduża drukarka z funkcjami, takimi jak ustawienie LOGO graficznego w nagłówku paragonu oraz elektroniczny zapis kopii na karcie pamięci SD. Firma jako pierwsza sprzedaje drukarki z kolorowym wyświetlaczem TFT. Szybki wydruk i wysoka wydolność to cechy drukarek firmy Novitus.