Ferbuy. Kup teraz zapłać później, czyli płatności odroczone w Dotpay

Dotpay to firma oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu płatności internetowych. Z jej oferty korzysta wiele sklepów online z rozmaitym asortymentem. Klient może bardzo szybko zapłacić za wybrany produkt bez konieczności ciągłego wypełniania wielu pól do wprowadzania danych. Wśród wielu interesujących możliwości, które daje Dotpay warto zwrócić uwagę na opcję Ferbuy, są to tak zwane płatności odroczone.

Duża rywalizacja

Sklepów internetowych jest wiele i codziennie powstają nowe. Wiele z nich oferuje taki sam asortyment jak rywale z branży. Jak zatem sprawić żeby przyciągnąć klientów na konkretną witrynę? Jest na to kilka sposobów. Oczywiście liczy się dobra reklama, ludzie muszą się dowiedzieć, że dany sklep istnieje. Internauci zwracają również uwagę na cenę. Atrakcyjne rabaty i promocje to równie dobry sposób pozyskiwania klientów, lecz nadal konkurencja nie śpi. Mało tego, prowadzi dokładnie takie same działania. By ją zdystansować należy sięgnąć po nowoczesne rozwiązania. Takie właśnie elementy oferuje Dotpay. Najważniejsze z nich to:

  • Szybkie przelewy online,
  • BLIK,
  • E-portfele,
  • Płatności mobilne
  • Ferbuy.

Tego typu rozwiązania uatrakcyjnią sklep w oczach klientów. Szczególnie ostatnia z wymienionych możliwości jest bardzo atrakcyjna.

Czym jest Ferbuy?

FerBuy to metoda odroczenia płatności, działająca w oparciu o zasadę „Kup teraz, zapłać później”. Warto jednak rozwinąć ten wątek by każdy właściciel sklepu lub klient wiedział, o co dokładnie chodzi.

W trakcie zapłaty za dany produkt klient wypełnia prosty formularz i czeka na potwierdzenie przesłane przez system FerBuy. Po akceptacji płatności przez FerBuy kupujący przechodzi do następnego kroku. Dostaje do dyspozycji dwie ciekawe możliwości. Może uregulować należność w ciągu 14 dni lub też rozłożyć ją na raty. Dlaczego takie rozwiązanie ma przyciągnąć nowych klientów do konkretnego sklepu internetowego? Ta usługa oferowana przez Dotpay pozwala kupującemu najpierw zamówić i sprawdzić produkt, a zapłacić za niego później. W ten sposób w razie jakichkolwiek wątpliwości, co, do jakości produktu, klient może go odesłać nie czekając przy tym na zwrot gotówki.

Jest to, zatem świetny sposób na wygranie rywalizacji z konkurencyjnymi witrynami. Wykorzystanie systemu FerBuy nie tylko przyciągnie nowych użytkowników, ale też pozwoli przedstawić sklep jako nowoczesne miejsce, bardzo przyjazne dla kupujących. Przy tym zakupy nadal są bardzo bezpieczne dla obu stron transakcji.