Co warto wiedzieć o wizytówkach firmowych?

Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą potrzebują różnych materiałów reklamowych. Niektóre z nich nie są rzeczami pierwszej potrzeby, więc spokojnie można je zakupić w późniejszym czasie. Są też takie, które są niezbędne od pierwszego dnia pracy. To przede wszystkim wizytówki firmowe.

Drukowanie wizytówek firmowych cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ wciąż otwierają się nowe firmy, które potrzebują konkretnego i niewielkiego produktu reklamowego. Takiego, na którym będą podstawowe dane, umożliwiające klientowi skontaktowanie się z firmą. Taką cechę posiadają właśnie wizytówki.

Nowoczesne rodzaje wizytówek

W dzisiejszych czasach wielu właścicieli firm stawia na nowoczesne rodzaje wizytówek. Niektórzy nawet zamawiają zarówno standardowe małe wizytówki, które mieszczą się w portfelu lub wizytowniku, jak i większe lub tzw. wizytówki składane.

Większe wizytówki pełnią funkcję wysokiej jakości ulotki. Co nam to daje? Przede wszystkim na takiej wizytówce możemy zmieścić więcej informacji, czyli stworzyć skuteczniejszą reklamę. Dodatkowo duże wizytówki drukowane są na bardzo dobrym papierze typowym dla wizytówek, a nie tańszym jak dla ulotki. W związku z tym większość klientów zachowuje sobie taką wizytówkę, zamiast ją po prostu wyrzucić. Z tego typu wizytówek bardzo często korzystają firmy usługowe, które poza samymi danymi kontaktowymi chcą zawrzeć również to, czym się zajmują.

Wizytówki

Gdzie można zamówić dobre wizytówki w przystępnych cenach?

Drukarnia cyfrowa JKB Print jest polecana przez wielu właścicieli firm. Nie tylko ze względu na cenę, ale przede wszystkim jakość wydruku oraz bardzo szeroką ofertę. Dodatkowo drukarnia umożliwia zlecenie realizacji zamówienia całkowicie przez internet. Można zrobić to też tradycyjnie, czyli udając się do stacjonarnej drukarni.

W JKB Print pracuje doświadczony zespół, posiadający nie tylko wiedzę stricte drukarską, ale również marketingową i graficzną. Klienci bardzo często korzystają z porad pracowników, na przykład konsultując ostateczny kształt projektu, który ma iść do druku. Sprawdź ofertę drukarni JKB Print na stronie https://www.jkbprint.pl/wizytowki