Karnety sportowe dla pracowników – co wybrać?

Karnety sportowe to bardzo popularne świadczenia, które oferuje swoim pracownikom coraz więcej pracodawców. Jeśli posiadasz swoją firmę i chcesz zapewnić swoim współpracownikom lub podwładnym atrakcyjny sposób korzystania z miejsc takich jak kluby fitness, baseny, siłownie i wiele innych, to przedstawiamy Ci najpopularniejsze systemy karnetów sportowych w Polsce.

Zalety karnetów sportowych dla pracowników

Stale rośnie ilość klubów fitness oraz wszelkiego rodzaju siłowni, a także innych miejsc, w których można aktywnie spędzać czas. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie osób, które chcą rozwijać się nie tylko umysłowo, ale również fizycznie, dbając przy tym o swoje zdrowie. To bardzo pozytywny trend, który chętnie wykorzystują pracodawcy, gdyż aktywność fizyczna dobrze wpływa również na samopoczucie pracowników, a co za tym idzie, zdolność do koncentracji, zdrowie i polepszenie efektywności w pracy.

Najpopularniejsze karnety sportowe dla pracowników

Warto zatem zainwestować i przystąpić do któregoś z najpopularniejszych programów oferujących karnety sportowe dla pracowników, a są to: OK System, Benefit Systems, FitProfit, FitSport. Atuty każdego z nich zostaną omówione poniżej.

Dziewczyna na siłowni

OK System

Jeśli chcesz zaoferować swoim pracownikom karnety sportowe, które umożliwią im wstęp do największej ilości obiektów sportowych w Polsce, to bardzo dobrym wyborem jest OK System (https://www.oksystem.pl). To, co oferuje ten system karnetów pracowniczych, to bez wątpienia oferta dla wymagających. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, począwszy od siłowni, basenów, zajęć fitness i kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, aż po atrakcyjne usługi, takie jak nauka tańca, ścianki wspinaczkowe i gokarty.

Benefit Systems (karta MultiSport)

Karty MultiSport są drugimi najpopularniejszymi karnetami sportowymi dla pracowników, zaraz obok OK System. Oferują dostęp do 4000 obiektów sportowych w całym kraju, a więc istnieje ogromna szansa, że w mieście z którego pochodzą Twoi pracownicy znajdzie się co najmniej jedno, a być może o wiele więcej miejsc, w których będą mogli aktywnie spędzić czas. Miesięczną opłatę za karty MultiSport częściowo ponosi pracodawca, a częściowo pracownik.

FitProfit

FitProfit jest nieco mniejszym systemem oferującym dostęp do obiektów sportowych. Wachlarz możliwości nie jest w tym wypadku co prawda tak szeroki, jak w momencie posiadania kart OK System, ale daje za to szansę skorzystania z wielu usług związanych z pielęgnacja urody i zdrowia. Wyjątkowo zadowolone z posiadania tych karnetów będą osoby lubiące relaksować się podczas masaży, zabiegów SPA, na solarium lub innych zabiegach kosmetycznych.

FitSport

To chyba jedyny karnet sportowy, który proponuje ograniczoną ilość wejść na wskazane obiekty sportowe, jednak jest ich całkiem sporo, bo aż 600 rozsianych po całym Kraju. To dobre rozwiązanie dla osób, które lubią poruszać się od czasu do czasu, a przy tym mogą zgłosić jako osoby towarzyszące członków swojej rodziny, takich jak męża, żonę lub dzieci.