Dowiedz się, jak program faktury i magazyn ułatwia zarządzenie towarem!

Wiele firm, zarówno tych świadczących swoje usługi stacjonarnie, jak i sklepów internetowych posiada własny magazyn. Do zarządzania jego zasobami najczęściej wykorzystywane są specjalne programy, które pozwalają kontrolować…

Wiele firm, zarówno tych świadczących swoje usługi stacjonarnie, jak i sklepów internetowych posiada własny magazyn. Do zarządzania jego zasobami najczęściej wykorzystywane są specjalne programy, które pozwalają kontrolować na bieżąco stany magazynowe oraz lepiej planować akcje promocyjne i kolejne zamówienia. Każdy przedsiębiorca, który chciałby jeszcze bardziej ułatwić sobie codzienną pracę, powinien więc skorzystać z wielofunkcyjnego programu, za pomocą którego wystawi zarówno faktury, jak i będzie miał pod kontrolą magazyn.

program do faktur

Program faktury i magazyn – na czym polega jego działanie?

Program faktury i magazyn to rozbudowany i nowoczesny program przeznaczony do fakturowania online, który oprócz możliwości wystawiania faktur i innych dokumentów księgowych pozwala swoim użytkownikom połączyć go także z magazynem. Synchronizacja programu do faktur z magazynem pozwala uniknąć popełnienia błędów oraz podawania niepoprawnych stanów magazynowych, co często ma miejsce zarówno w przypadku dużych magazynów, jak i mniejszych firm.

Program faktury i magazyn pozwala na wprowadzenie do niego wszystkich towarów, które aktualnie znajdują się na stanie w naszym magazynie. Możemy z nim połączyć także kilka różnych magazynów, co docenią zwłaszcza duże firmy. Wystawiając faktury dokumentujące sprzedaż określonych towarów program automatycznie zaktualizuje stany magazynowe pozwalając użytkownikowi na szybkie stwierdzenie, których towarów nie ma już na stanie. To z kolei umożliwi mu szybko zamówić brakujące artykuły i nadal oferować je klientom.

Program faktury i magazyn – korzyści dla firmy i przedsiębiorcy

Program faktury i magazyn pozwala w bardzo prosty i szybki sposób zaimportować posiadane przez nas dane na temat stanów magazynowych. Nie ma więc konieczności ręcznego ich wprowadzania, co docenią zwłaszcza ci przedsiębiorcy, którzy w swoim magazynie posiadają tysiące różnych artykułów sprzedażowych.

Program faktury i magazyn świetnie sprawdza się także do zarządzania stanami magazynowymi. Za jego pomocą szybko posortujemy bowiem wszystkie towary na podstawie ich producenta, ceny, numerów seryjnych, a także według aktualnie obowiązujących promocji. Możemy także jednym kliknięciem sprawdzić, które z naszych produktów cieszą się obecnie największym zainteresowaniem klientów oraz dzięki temu lepiej zaplanować strategię rozwoju swojej firmy oraz atrakcyjne akcje promocyjne.

Istotnym atutem, który docenią zwłaszcza firmy prowadzące sprzedaż wysyłkową swoich towarów, jest także możliwość sprawdzenia wagi określonego towaru z poziomu programu i dzięki temu szybkiego wyliczenia kosztu jego wysyłki. Program faktury i magazyn w Faktury.pl to świetne i niezwykle przydatne każdemu przedsiębiorcy narzędzie, które pozwala mu nie tylko wygodnie wystawiać dokumenty sprzedażowe, ale także mieć zawsze pod kontrolą zasoby magazynowe firmy.