Najlepszy telefon dla przedsiębiorcy

Telefon służy do dzwonienia – ten pogląd to już przeszłość. Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że dobry i sprawny smartfon pozwala zaoszczędzić czas spędzony na księgowości czy przygotowywaniu ofert. Niektóre modele jak Samsung Galaxy S7 i nowsze z tej serii są szczególnie polecane dla szefów własnych firm.

Najlepszy telefon dla przedsiębiorcy

Może się wydawać, że marka i cena w przypadku nowoczesnego telefonu nie ma znaczenia. W końcu wszystkie smartfony działają mniej więcej tak samo. Wystarczy jednak raz mieć w rękach tani model anonimowego producenta, by od razu zauważyć różnicę. Problemy z podstawowymi funkcjami czy brak miejsca na aplikacje to tylko niektóre z problemów, z jakimi trzeba mierzyć się w ich przypadku na co dzień. Na niepopularne w Polsce lub przestarzałe systemy operacyjne jest zwykle o wiele mniej aplikacji, a te, które są, nie zawsze działają. Brak funkcji fast-charging to z kolei powód, dla którego na naładowanie telefonu potrzeba wielu godzin. Wszystko to sprawia, że korzystanie z takiego aparatu może znacznie utrudnić codzienne funkcjonowanie firmy.

 

Dlaczego nowsze modele jak Samsung Galaxy S7 są dobre dla firm

Poza tym coraz więcej osób prowadzi firmowe media społecznościowe. Wymaga to robienia w ruchu dobrej jakości zdjęć i filmów. Takie możliwości dają nowsze modele telefonów najpopularniejszych marek, takie jak iPhone 5 czy Samsung Galaxy S7. Zwykle samo fotografowanie czy dzielenie się zdjęciami jest w ich przypadku również bardziej intuicyjne, a więc zwyczajnie prostsze.

Ale dobry telefon przydaje się nie tylko z uwagi na obsługę mediów społecznościowych. Na dużym, czytelnym ekranie łatwo można obsługiwać aplikacje biurowe: kalendarz, narzędzia do wystawiania faktur czy podpisywania umów. Prostsze staje się też sprawdzenie w biegu tabelki w Excelu czy dokumentów w Wordzie, co w przypadku starszych telefonów bywa wyjątkowo nieintuicyjne. Zobacz telefon dla przedsiębiorcy Samsung Galaxy S7 i inne modele, które ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków związanych z zarządzaniem firmą. Niewielka waga smartfona to dodatkowy plus dla tych osób, które na co dzień muszą obsługiwać kilka telefonów i służbowy tablet czy laptop.

Samsung Galaxy S7 jako telefon reprezentacyjny dla przedsiębiorcy

Nie można zapomnieć o jeszcze jednym aspekcie, który jest istotny przy podejmowaniu decyzji o kupnie telefonu. To, jak prezentuje się właściciel firmy i z jakich sprzętów korzysta, również jest elementem wizerunku całego przedsiębiorstwa. Wielu szefów zdaje sobie z tego sprawę i wybiera modele, które robią odpowiednie wrażenie, jak Samsung Galaxy S7 czy nawet S9. Z uwagi na staranne wykończenie i wysoką cenę kojarzą się one właśnie ze światem biznesu. To modele wyróżniające się na pierwszy rzut oka, bo wyposażone w specjalny, zakrzywiony ekran, który przykuwa uwagę. Aby sprzęt był jeszcze bardziej praktyczny, można wyposażyć go w rysik. To ułatwienie przy podpisywaniu elektronicznych dokumentów czy pisaniu dłuższych wiadomości.