Kartki świąteczne dla firm – udana strategia marketingowa

Kartki świąteczne mają długą tradycję. Zwyczaj ich wysyłania rozpoczął się w XIX wieku i trwa do dzisiaj. Otrzymanie życzeń wzbudza bardzo pozytywne emocje. Sprawia, że ich odbiorca czuje się ważny i doceniony. Wie, że ktoś o nim pamięta. Podobny efekt gest ten wywołuje w kontaktach biznesowych. Dlatego w okresie przedświątecznym warto pomyśleć o współpracownikach, klientach oraz partnerach w interesach i wysłać kartki świąteczne dla zaprzyjaźnionych firm.

 

Życzenia – miły gest, który ociepla wizerunek

Kartki świąteczne dla firm to doskonały sposób, aby okazać podziękowanie za dotychczasową współpracę i wyrazić nadzieję na jej kontynuację. Ten z pozoru nieistotny drobiazg wpływa na ocieplenie wzajemnych relacji. Pokazuje, że dla nadawcy życzeń liczą się nie tylko interesy, ale też kontakty międzyludzkie. Kartki świąteczne dla firm wysłane z okazji Bożego Narodzenia, Wielkanocy lub Nowego Roku stawiają instytucję, przedsiębiorstwo i organizację w bardzo pozytywnym świetle. Marketingowcy wiedzą doskonale, że takie działanie buduje korzystny wizerunek.

Kartki świąteczne dla firm zawierające logo nadawcy to także dobra reklama. Pozwalają przypomnieć o istnieniu danej instytucji lub organizacji oraz na dłużej zachować w pamięci odbiorców pozytywne skojarzenia.

Kartka świąteczna

Kartki świąteczne dla firm – tradycja to podstawa

Życzenia mogą być przekazane w różnej formie. Wiele instytucji preferuje kartki świąteczne dla zaprzyjaźnionych firm, wysłane za pomocą kanałów elektronicznych – e-maila lub mediów społecznościowych.

To bardzo szybkie i tanie rozwiązanie, jednak czy najlepsze?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kartki świąteczne dla firm, przekazane za pomocą narzędzi internetowych zostaną niezauważone lub szybko zapomniane. Życzenia przekazane w ten sposób będą jednymi z wielu.

Tradycyjne, papierowe kartki świąteczne dla firm mają w sobie znacznie więcej magii. Mogą zostać wyeksponowane i stać się elegancką dekoracją. Papierowe kartki świąteczne dla firm pokazują, że instytucja, która je wysłała dba o tradycję, jest więc także godna zaufania.

Kartki świąteczne dla firm, w rozmaitych wzorach i na różne okazje można znaleźć w sklepie internetowym kartkiswiateczne.com.pl, prowadzonym przez Wydawnictwo „Czachorowski i s-ka”. Bardzo bogaty wybór, wysoka jakość wykonania, atrakcyjne promocje oraz możliwość realizacji indywidualnych projektów z logo firmy sprawi, że wysłane w ten sposób życzenia będą wyjątkowe.