Oferta leasingu w Santander Consumer Multirent

Współczesne narzędzia finansowe dają wiele możliwości. Warto przyjrzeć się, jak funkcjonuje jedno z bardziej atrakcyjnych rozwiązań – leasing w Santander Consumer Multirent.

Dlaczego warto zdecydować się na leasing?

We współczesnym biznesie dużo bardziej opłacalne są inwestycje w ruchomości niż we wszelkiej maści nieruchomości. Nie do końca stabilna sytuacja na rynku budownictwa nieco nadwyrężyła zaufanie do nakładów ulokowanych w budownictwie. Triumfy za to święcą inwestycje w ruchomości. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się leasing, który opiera się na bezpieczniejszych niż kredyty zasadach. Wielu przedsiębiorców wykorzystuje ten czas na wzmacnianie floty czy nawet całkowitą wymianę samochodów w swoich firmach. Bardzo atrakcyjną ofertę na umowę leasingową prezentuje Santander Consumer Multirent. Ta firma z wieloletnim doświadczeniem pomaga w łatwy sposób i bez zbędnych formalności przejść przez proces podpisywania umowy. Trwa on sprawnie, dokumentacja jest bowiem przejrzysta i niezwykle korzystna dla rozwiązań biznesowych. Atrakcyjność leasingu polega przede wszystkim na całkowicie legalnej możliwości odpisania sobie od kosztów przychodu znacznych kwot, które ponosi się przy okazji tego typu umowy.

leasing w Santander Consumer Multirent

Biznes przyszłości – partnerstwo i bezpieczeństwo

Współczesny zrównoważony biznes powinien opierać się na partnerskich stosunkach z pracownikami. Czasy, kiedy zatrudniony miał bez cienia wątpliwości i wymagań skrupulatnie realizować powierzone zadania, słusznie minęły. Dzisiaj doświadczony specjalista musi zostać doceniony. Jednym ze sposobów na to jest przyznanie premii i innych korzyści. Szczególnie atrakcyjny jest samochód służbowy. Dzięki kompleksowej ofercie leasingowej Santander Consumer Multirent zyskujemy nie tylko preferencyjne warunki samej umowy, ale i szereg innych udogodnień. Należą do nich między innymi dobre ubezpieczenie, wygodna karta paliwowa niosąca dodatkowe korzyści i centrum likwidacji szkód zapewniające szybką naprawę.

Leasing z dofinansowaniem z EBI

Jeszcze innym sposobem na rozwój firmy jest tak zwany leasing z EBI, czyli Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. Atrakcyjność tego rozwiązania polega na partycypowaniu w kosztach tej unijnej instytucji. Wsparcie takie może otrzymać każda firma zarejestrowana i działająca na terenie Wspólnoty, o ile nie zatrudnia więcej niż 250 osób. Szczególnie powszechnym sposobem na tę inwestycję jest właśnie wsparcie leasingu. Co prawda formalności nie należą do zbyt skomplikowanych, warto jednak przy ich dopełnianiu mieć wsparcie w postaci doświadczonych specjalistów. Konsultanci z Santander Consumer Multirent świetnie się do tego nadają – ich lata pracy nad tym projektem sprawią, że nasze uzyskanie tych środków będzie łatwe i pozbawione stresu. Warto przyjrzeć się kompleksowej ofercie umów leasingowych w Santander Consumer Multirent. To dobre wsparcie dla przedsiębiorców, którzy zaczynają swoją przygodę z tym narzędziem finansowym, ale i dobra podpowiedź dla tych, którzy już od lat korzystają z podobnych ofert.