Telefon firmowy? Wypróbuj Orange Flex.

Jeśli właśnie założyłeś jednoosobową działalność gospodarczą i stoisz przed wyborem oferty na telefon firmowy albo prowadzisz firmę od dawna, ale chcesz zmienić taryfę, zobacz co oferuje Orange Flex dla firm.

Flex dla firm to nowa oferta dla firm jednoosobowych. To abonament na zasadzie subskrypcji – po każdej płatności klient otrzymuje e-fakturę – wszystkie są w jednym miejscu w aplikacji. Do swojego konta można dodać już od 15 zł miesięcznie za każdy do 5 numerów firmowych w ramach oferty Flex Rodzina.

Korzyści płynące z posiadania Orange Flex na firmę

Orange Flex dla firm to idealna oferta dla biznesu. Przedsiębiorca nie jest związany długoterminową umową. Flex to abonament na zasadzie subskrypcji – w każdej chwili można z niego zrezygnować. Użytkownik może wybrać zwykłą kartę SIM lub e-SIM. Może też zamówić dodatkową kartę SIM za 0 zł. Wszystkimi numerami firmowymi można zarządzać w aplikacji, a także w dowolnym momencie zmienić wybrany Plan na inny. W ramach tej oferty można dzielić się gigabajtami ze znajomymi, którzy także są w Orange Flex.

Można również korzystać z dodatkowych udogodnień: darmowego dostępu na 3 miesiące do aplikacji Comarch ERP XT (do wystawiania faktur i prowadzenia księgowości) oraz możliwości korzystania z aplikacji Fastpass (do przyjmowania płatności BLIK-iem bez terminala płatniczego).

Jest to oferta wygodna dla przedsiębiorcy – może zarządzać wszystkimi numerami firmowymi w aplikacji, a także w każdym momencie zmienić wybrany wcześniej plan taryfowy. Za Orange Flex dla firm płaci się z góry co miesiąc.

Telefon komórkowy

Dostępne w ofercie dla firm plany komórkowe

Orange Flex firma to 4 plany do wyboru:

  • 15 GB za 25 zł z VAT: rozmowy, wiadomości bez limitu, social media bez limitu w kraju, 2,92 GB w roamingu UE
  • 30 GB za 30 zł z VAT: rozmowy, wiadomości bez limitu, social media bez limitu w kraju, 3,51 GB w roamingu UE
  • 50 GB za 50 zł z VAT: rozmowy, wiadomości bez limitu, social media bez limitu w kraju, 5,84 GB w roamingu UE
  • 100 GB za 80 zł z VAT: rozmowy, wiadomości bez limitu, social media bez limitu w kraju, 9,35 GB w roamingu UE.

Jak przenieść numer firmowy do Orange Flex?

Przeniesienie numeru różni się w zależności od tego czy przenosi się z Orange lub nju mobile, czy z innej sieci.

W przypadku Orange/nju mobile wystarczy ściągnąć na telefon aplikację Flex, wybrać plan i założyć konto Flex, a potem wybrać opcję przenieś numer. Potem trzeba podać swój numer i potwierdzić go kodem otrzymanym w SMS-ie. Następnie dodaje się kartę płatniczą lub płatność BLIK-iem. Po dodaniu płatności trzeba aktywować plan w aplikacji.

Jeśli przedsiębiorca jest w innej sieci, to musi pobrać aplikację, wybrać plan i ilość GB, wypełnić formularz i podać numer telefonu, który potwierdza wysłany w SMS-ie kod. Aby przenieść numeru, trzeba podać termin końca aktualnej umowy i podać ją jako początek przejścia do oferty Flex dla firm. Kartę SIM kurier doręcza w ciągu 2-3 dni (jeśli to tradycyjna karta), można także wybrać eSIM. Trzeba potwierdzić swoje dane, czyli zrobić selfie i zdjęcie dokumentu. Ostatni etap to dodanie karty płatniczej lub płatność BLIK-iem.

Aktualnie obowiązuje rabat dla osób chcących wypróbować Flex dla firm. Za każdy Plan płaci się złotówkę za pierwszy miesiąc i oczywiście można zrezygnować w każdej chwili. Rabat naliczy się po wpisaniu kodu FLEX przed wyborem metody płatności.

Więcej na temat telefonu dla firmy Flex na stronie operatora: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

*Artykuł sponsorowany