Nowoczesne narzędzie do Twojego biznesu – KW Hotel.

Prowadzenie hotelu czy pensjonatu nie jest proste. Rozliczanie, ewidencjonowanie, analizowanie – to wszystko sprawia, że osoby, które dopiero startują w tym biznesie bądź prowadzą go na małą skalę mogą się pogubić. Zwłaszcza dzisiaj, gdy Klienci oczekują digitalizacji, warto porzucić Excela czy zeszyt i postawić na nowoczesne i sprawdzone narzędzia do systematyzacji procesu rejestracji. Taki właśnie jest system KW Hotel. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem, z którego dowiesz się jak to rozwiązanie może wesprzeć Twój biznes.

KW Hotel – narzędzie właśnie dla Ciebie!

Jeśli prowadzisz swój mały hotel a liczba papierologii Cię przytłacza, KW Hotel to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Narzędzie to pozwala małym obiektom hotelowym usprawnić proces rezerwacji. Możesz w ten sposób nie tylko zaoszczędzić czas, ale dotrzeć również do szerszego grona Klientów. Ta darmowa wersja programu pozwoli Ci na zarządzanie danymi dotyczącymi Klientów i analizowaniem ich, niezależnie od daty ich pobytu. Z kolei dla Twoich klientów będzie to spore ułatwienie mogąc załatwić wszystko jednym kliknięciem myszki.

Program KW Hotel znajdziesz w kilku wersjach. Wersja Free to program, który pozwala, po uprzedniej rejestracji, bezpłatnie korzystać z programu w ramach jednego stanowiska. Wymogiem jest tu jednak rejestracja programu po upływie 30 dni od chwili jego uruchomienia. Inne opcje – Standard i Pro – umożliwiają pracę na wielu stanowiskach, co sprawdza się zwłaszcza w przypadku zarządzania siecią hoteli czy pensjonatów.

Oprogramowanie dla hotelu
Źródło: Materiał Partnera

Jak działa to oprogramowanie?

Wersja podstawowa programu zawiera trzy funkcjonalności, które znajdziesz również w pozostałych pakietach (te są jednak rozszerzone już o dodatkowe opcje).

Najważniejsza z nich to grafik rezerwacji z modułem rezerwacji. Pozwala ona Klientowi na sprawdzenie czy w Twoim hotelu jest miejsce dla niego i jak bardzo w planowanym terminie hotel jest obłożony. Narzędzie to pozwala na dokonywanie rezerwacji pojedynczej jak i grupowej.

Druga funkcjonalność pozwala na dodawanie, edytowanie i wyszukiwanie Klientów w Twojej bazie To opcja, która dostępna jest dla hotelarza, Klient tego nie widzi. Trzeci moduł z kolei przeznaczony jest do administrowania pokojami. Dzięki niemu możesz w systemie zarządzać pokojem oraz go rozliczać. To również opcja tylko dla Ciebie.

KW Hotels to również inne funkcjonalności jak statystyki (zdecydowanie przydatne, gdy prowadzisz działania promocyjne i chcesz by Twój hotel się rozwijał), moduł fiskalno-księgowy (który pozwala zadbać o prawidłowość tworzonych dokumentów oraz zobowiązań wobec Urzędów) czy plany cenowe (pozwalające na tworzenie pakietów i ofert specjalnych).

Po więcej informacji o systemie i jego funkcjach zapraszamy na stronę: https://www.dobresystemy.eu/oprogramowanie-dla-hotelu-kwhotel.