Jakie powerbanki kupić do firmy?

Powerbanki z logo firmy to prawdziwy hit ostatnich lat. Nie tylko duże przedsiębiorstwa mogą wykorzystać je do promocji swojej marki. Te sprzęty z powodzeniem mogą być ważnym gadżetem dla małych firm. Jak wykorzystać je skutecznie? Co różni poszczególne powerbanki?

Powerbanki – fenomen na światową skalę

Mogą ładować telefony, słuchawki, tablety i wiele innych urządzeń. Nie wymagają dostępu do prądu, więc możemy ich używać w drodze do pracy, na spacerze czy w sklepie. Powerbanki – sprzęt, który ułatwi Ci życie, możesz wykorzystać także w biznesie.

Powerbank z logo firmy to nietypowy pomysł na gadżety reklamowe, ale jest także coraz częściej spotykany. Dlaczego? Nie tylko prace biurowe, lecz także – a może szczególnie – te w terenie mogą wymagać stałego dostępu do telefonu czy tabletu, a życie w mieście i w biegu często nie ułatwia nam pracy. Z drugiej strony firmy coraz częściej chcą połączyć funkcjonalność z marketingowo poprawnym sposobem na promocję i koszty przedsiębiorstwa. Dlatego powerbanki bardzo szybko zyskały na popularności, a z czasem poprawiła się ich jakość.

Powerbanki z logo firmy do biura

Powerbanki z logo firmy powinny być nie tylko funkcjonalne, lecz także atrakcyjne wizualnie. Mogą być małe i poręczne lub eleganckie i proste w użyciu, ale też rustykalne. Każdy z tych rodzajów powerbanków z logo firmy znajdziesz tutaj: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/elektronika-pamieci-usb/power-banki-elektronika-pamieci-usb/.

powerbanki
Materiał Partnera

Przy wyborze powerbanku zwróć także uwagę na jego parametry – w końcu ładowanie tego typu sprzętu po każdym użyciu z czasem może stać się mocno uciążliwe. Szczególnie powinna nas zainteresować pojemność powerbanku wyrażona w miliamperogodzinach (mAh). Zasada jest prosta – im wyższa jej wartość, tym dłużej urządzenie będzie działać na jednym ładowaniu. W praktyce do mniejszych urządzeń (np. telefon czy kamerka), w zupełności wystarczy powerbank o pojemność do 10 000 mAh, natomiast w przypadku laptopa optymalna jest już pojemność przynajmniej 20 000 mAh.

Wybierz najlepszy powerbank do swojej firmy

Sklep https://www.caprea.com.pl/ ma w swojej ofercie każdy z wyżej wymienionych typów powerbanków, ale nie ukrywajmy, że obok funkcjonalności i wyglądu dla przedsiębiorcy ważny jest także koszt takiego sprzętu. Jeśli ten aspekt trapi Cię najbardziej – uspokajamy! Najprostsze powerbanki kupisz już za kilkanaście złotych, a te o największej pojemności są dostępne w równie atrakcyjnych cenach.

Pamiętaj, że powerbank z logo firmy to wysokiej jakości gadżet, który wykorzystasz do promocji swoje marki, ale także w codziennej pracy. Z pewnością jego popularność nie zmaleje, dlatego renoma Twojej marki wzrośnie na długie lata. Według nas to naprawdę dobra inwestycja, która niesie za sobą długofalowe pozytywne skutki nie tylko marketingowe. Sprawdź już teraz!