TOP 3 gadżety reklamowe, które zapadną Twoim klientom w pamięć.

Gadżety reklamowe to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zaprezentowanie swojej firmy i jednoczesne wzbudzenie zainteresowania wśród potencjalnych klientów. Zdarza się jednak, że najbardziej oczywiste prezenty nie są już tak efektowne jak kiedyś i firma musi zainwestować w coś nowego. Przedstawiamy 3 gadżety reklamowe, które są na czasie i z pewnością zapewnią nam sporą przewagę nad konkurencją.

Ekologiczne gadżety reklamowe dla klientów

Dzisiaj wszyscy chcą być EKO. To niezwykle ważny trend, który świadomie wpływa na nasze zachowania i styl życia, powodując szereg zmian w naszych zachowaniach. Klienci coraz częściej biorą pod uwagę nie tylko jakość produktów i ich cenę, ale także zachowania firmy względem kwestii proekologicznych.

butelki reklamowe

Warto wykorzystać to do promowania swojej firmy, nie tylko chwaląc się działaniami, które są związane bezpośrednio z ochroną środowiska, ale także inwestując w gadżety reklamowe tworzone w duchu EKO. Doskonałym przykładem mogą być materiałowe torby wielorazowe z logo firmy, które nie tylko modnie się prezentują, ale są także uniwersalne i wykorzystywane przez praktycznie wszystkich. Jeśli zależy nam na tym, by klienci coraz częściej korzystali z produktów wielorazowych, równie dobrym pomysłem będzie inwestycja w bidony reklamowe i butelki z nadrukiem, które podarowane w ramach wygranej w konkursie lub dołączane do większego zamówienia zapewnią nam uznanie klientów.

Kubki termiczne – praktyczny prezent dla każdego

Pozostając wciąż w kategorii prezentów wielorazowych, ciężko wyobrazić sobie skuteczną i efektywną reklamę marki bez upominków, które są niezwykle popularne, ale także niezwykle pożądane przez klientów, pracowników, ale także osoby odwiedzające naszą wyspę podczas targów branżowych.

kubki termiczne reklamowe

Kubki termiczne i kubki reklamowe, bo o nich tutaj mowa od zawsze sprawiały, że to właśnie przy nas zbiera się największe grono zainteresowanych uczestników eventu. To inwestycja, która być może na początku nie wydaje się efektywna, ale z czasem zapewni optymalny zwrot. Dlaczego? Klienci lubią kubki firmowe i często ich używają. To jeden z tych gadżetów, który cały czas jest gdzieś widoczny – w domu lub pracy i samodzielnie pracuje na promocje i rozpoznawalność naszej marki. Inwestycja w kubki, czy to tradycyjne, czy termiczne to wciąż jeden z najlepszych pomysłów na stworzenie atrakcyjnej bazy gadżetów firmowych.

Powerbank z logo firmy – funkcjonalny gadżet niezbędny każdemu

Pora na kolejny gadżet, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, dlatego warto śpieszyć się, by jako pierwsi zachwycić tym pomysłem potencjalnych klientów. O czym mowa? Oczywiście o powerbankach – urządzeniach, które przydają się dzisiaj każdemu z nas. Długa podróż samochodem i wyładowany telefon? Kilkudniowa wędrówka bez dostępu do źródeł elektryczności? To tylko przykłady tego, jak powerbank może nam pomóc i zapewnić kontakt z bliskimi za pomocą telefonu.

personalizowane gadzety reklamowe

Możemy wzbudzić zaufanie klientów i zaangażować ich poprzez zaproponowanie powerbanka jako nagrody w konkursie na social mediach lub jako motywatora do wykonania większego zakupu, który uprawnia do odebrania prezentu właśnie w postaci powerbanka. To doskonały upominek biznesowy, który pokaże nas w dobrym świetle i zapewni przewagę nad konkurentami.

Źródło: Materiał Partnerski